Liikmelisus


 

Fonasba on laevaagente ja prahtijaid koondav rahvusvaheline ühing.

 

 

 

Multiport Ship Agencies Network (Multiport) on maailma suurim agendifirmade kett, mis omab esindajat 108 riigis ja rohkem kui 1500 sadamas üle maailma.

 

 

 

WCA Advanced Professionals on kiiresti kasvav globaalne ekspedeerimisfirmade kett. APLN’l on üle 500 liikme ligi 300 linnas rohkem kui 100 riigis üle maailma.

 

 

 

WCA China Global ühendab professionaalseid ja heakvaliteedilisi ekspedeerimisfirmasid Hiinas partneritega üle maailma. Kõikide WCA China Global liikmetega üle maailma on WCA China Global esindaja personaalselt kohtunud ning nad on sertifitseeritud ja akrediteeritud.

 

 

 

WCA Projects on elitaarne erivedusid teostavate ekspedeerimisfirmade kett. WCA Projects on kiiresti kasvanud tuntud globaalseks organisatsiooniks.

 

 

 

Project Cargo Network (PCN) ühendab ligikaudu 250 ülegabariidsete vedudega tegelevat ettevõtet 107 riigis üle maailma, kes saavad hakkama ka kõige keerulisemate saadetiste transportimisega.

 

 

 

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda (EKTK) asutati Eesti kaupmeeste, töösturite, pankurite ja laevaomanike ühishuvide esindamiseks ja kaitseks 1925. aastal.

 

 

 

Eesti Tuuleenergia Assotsiatsioon (ETEA) ühendab endas tuuleenergia potentsiaalist huvitatuid ettevõtteid.

 

 

 

 


 

Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon (LTA) tegutseb aktiivselt Eestit transiidina läbivat rahvusvahelist kaubavahetust puudutava visiooni, strateegia ja tegevuskavade väljatöötamisel.